İNSAN KAYNAKLARI

Kariyer Fırsatları

İnsan Kaynakları

Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

Kariyer fırsatlarında önceliğimiz; ilgili pozisyon açığını şirketimizde değer yaratan çalışanlarımızla paylaşmak ve başvuruları değerlendirerek sürecimize başlamaktır.

İşe alım konularında verdiğimiz kararları, çalışanın cinsiyeti, yaşı, inancı, etnik kökeni, milliyeti, medeni durumu, sağlık durumu ve fiziksel engellerinden bağımsız olarak “doğru işe doğru insan” odağında veririz.

İşe alım sürecinde başvuruları objektif bir şekilde değerlendiririz. En iyi adaylarla değil, arayış içinde olduğumuz pozisyon için en doğru adaylar ile görüşme sağlarız. Adayların beklentilerini titizlikle ele alırken, hem kuruma katkı sağlayacak hem de kendisi adına çalışma ortamında aradığını bulabilecek adaylara teklif sunmayı hedefleriz.

Adayların iş tecrübeleri ile birlikte potansiyelleri ve yetkinliklerini de gözlemleyebildiğimiz mülakat aşamasından sonra belirlenen adayların referans kontrollerinin tamamlanması ile birlikte adaya teklif yapılır.

İşe yeni başlayan çalışanlarımıza kapsamlı oryantasyon eğitimleri verilir.

Tüm iş fırsatlarımıza, Kariyer.Net Mustafa Modoğlu Holding Hesabı üzerinden başvuru yapabilir veya bizi Mustafa Modoğlu Holding Linkedin Profilimizden takip edebilirsiniz.

İş İlanlarına Gözatın İnsan Kaynakları Politikamız
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi