KURUMSAL

Holding Hakkında

Mustafa Modoğlu Holding Hakkında

  Modoglu ailesi 1960 yılında kurucu başkanı Abdülmecit Modoğlu tarafından ticari hayatına başlamıştır. Devlet müteahhitliği ve özel sektör taahhütleri yapmak üzere kurulan, Abdülmecit Modoğlu müessesesi daha sonra Modoğlu İnş. San. ve Tic. Aş. ünvanı ile faaliyetlerine devam ederken büyüyen ve gelişen bütün şirketlerini Mustafa Modoğlu Şirketler topluluğu çatısı altında toplayarak ticari bütünlüğünü güçlendirmiştir.

  Sürekli büyümenin getirdiği, yeni yatırım ve iş kolları göz önünde bulundurularak, vizyon, misyon ve hedeflerinin gerçekleşmesine katkı sağlaması için 20 Ağustos 2017 tarihinde Mustafa Modoğlu Holding kurulmuş olup, bu ünvan ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak toplumsal değerlere verdiği önemi koruyarak hizmetlerine ve yatırımlarına bütün gücüyle devam etmektedir.

#Yaşam Enerjisi Verir

1 Milyon Aileyi Enerjimizle Aydınlatıyoruz!

"Yaşam Enerjisi Verir" sloganıyla çalışmalarını aralıksız devam ettiren holding bünyesinde, 6 Şirket, 16 Hidroelektrik Santrali, 12 Benzin İstasyonu ve bu iştiraklerde çalışan 500'ü aşkın çalışanla ülke istihdamına katkıda bulunmanın yanı sıra, faaliyet gösterdiği sektörlerde sahip olduğu ISO yetkinlik belgeleriyle güvenilir ve dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

2010 yılında yeniden yapılanarak yatırımlarını artıran Mustafa Modoğlu Holding, tüm paydaşları için değer yaratma konusunda kararlı olan bir grup şirketine dönüşerek büyüme yolculuğuna devam etmektedir.

İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi