SEKTÖRLER

Enerji

Faaliyet Alanları

Enerji

Mustafa Modoğlu Holding "Çevre Dostu Enerji Üretimi" felsefesi ile Kırıkkale, Trabzon, Denizli, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay'da elektrik enerjisi projesini gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda devam eden 21 MW gücünde 3 adet HES ve 1 adet 20 MW gücünde RES enerji santralleri projesinin inşası devam etmektedır.

6ELEKTRİK SANTRALİ
1000000HANEYE ENERJİ
35MİLYON KWh/YIL ÜRETİM

Her Gün 1 Milyon Haneyi Aydınlatıyoruz

Enerji santrallerimizin toplam kurulu gücü bugün itibari ile ortalama 4 kişiden oluşan yaklaşık 1.000.000 ailenin ve işyerinin elektrik ihtiyacını karşılayacak potansiyeldedir.


Sürdürülebilir Bir Dünya İçin

Mustafa Modoğlu Holding gerçekleştirdiği yenilenebilir enerji projeleri ile yılda 115.000 ton karbondioksit emisyon azaltımına katkı sağladığı gibi aynı zamanda katı atık depolama alanlarında oluşan karbondioksite göre 21 kat daha zararlı olan metan gazının neden olduğu sera gazı etkisinin de önüne geçmektedir.Bio Gaz Elektrik Üretim Santrallerimiz

KIRIKKALE
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Kırıkkale katı atık depolama sahasında olan 4.2 MW / saat kapasite ile üretim yapmaktadır. Bugün toplam kurulu gücümüz ile 8 kişilik aileden oluşan ortalama 100.000 konutun elektrik enerji ihtiyacı karşılanabilmektedir.

TRABZON
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Trabzon ve Rize illeri katı atık depolama sahasında olan 8.4 MW / saat kapasite ile üretim yapmaktadır. Bugün toplam kurulu gücümüz ile 10 kişilik aileden oluşan ortalama 200.000 konutun elektrik enerji ihtiyacı karşılanabilmektedir.Hidroelektrik Santrallerimiz(HES)

KAHRAMANMARAŞ SUÇATI
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Suçatı Barajı'nda kurulu gücü 12 MW / saat kapasitesi olan Hidrolelekrik Santralimizle 200.000 konutun yenilenebilir enerji sistemi ile ihtiyacı karşılanabilmektedir.

DEĞİRMENDERE
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Osmaniye - Değirmendere'de kurulu gücü 2 MW / saat kapasitesi olan Hidrolelekrik Santralimizle 100.000 konutun yenilenebilir enerji sistemi ile ihtiyacı karşılanabilmektedir.

KARAÇAY
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Adana - Karaçay'da kurulu gücü 4 MW / saat kapasitesi olan Hidrolelekrik Santralimizle 100.000 konutun yenilenebilir enerji sistemi ile ihtiyacı karşılanabilmektedir.

KUZUCULU
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Hatay - Kuzuculu'da kurulu gücü 3 MW / saat kapasitesi olan Hidrolelekrik Santralimizle 100.000 konutun yenilenebilir enerji sistemi ile ihtiyacı karşılanabilmektedir.

DENİZLİ
Mustafa Modoğlu Holding 'Çevre dostu enerji üretimi' felsefesi ile Denizli'de kurulu gücü 4 MW / saat kapasitesi olan Hidrolelekrik Santralimizle 100.000 konutun yenilenebilir enerji sistemi ile ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi