SEKTÖRLER

Modoğlu Filo Yakıt Sistemi

Faaliyet Alanları

Filo Yakıt Sistemi

Şirketimiz bütün araçlarınızın nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt aldığını, araçların kilometre başına ne kadar yakıt harcadığı Modoğlu Filo Yakıt Sistemi ve dağıtım firmasının sistemi sayesinde size rapor eder. Bu sayede yakıt ikmalinde kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma gibi prosedürleri ortadan kaldırarak zaman kazandırıp ödeme kolaylığı Sağlar. Bütün ödemelerinizi daha ekonomik ve ayda bir defaya mahsus olarak iş ve takip sistemini size sunar.

12.000Araca Hizmet

Sistemin Avantajları

Ödeme Kolaylığı Sağlar
Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda bir kez yaparsınız.

Muhasebe Kolaylığı Sağlar
Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası, el tutan işler için personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler ortadan kalkmaktadır.

Kilometre/Litre Takibi Sağlar
Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir.

Türkiye'de Yaygın, Geniş Hizmet Ağı
Türkiye sathına yayılmış 2000´ i aşkın istasyonu Automatic Sistemi ile donatılmıştır. İstanbul´dan, Mersin´e, İzmir´den, Van´a Petrol Ofisi Automatic Sistemi ile yolculuğunuz daha keyifli.


Nasıl Çalışır?

Araçlarınıza bir adet taşıt kimlik ünitesi takılır. Bu ünite aracınızın bilgilerini içeren akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini ve kilometre bilgilerini aktaran bir ünitedir.

Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, Automatic Sistemine sahip olan bir Petrol Ofisi istasyonundaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar.

Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesi´nden onay alınca, pompa çalışmaya başlar.

Dolum sonunda, doluma ait bilgiler (litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası, kilometresi,vs..) İstasyon kontrol ünitesi hafızasına alınır ve tüm bu bilgileri içeren bir dolum fişi otomatik olarak yazıcı tarafından basılarak bilgi için sürücüye verilir. Bu bilgiler istasyonda bulunan bir bilgisayara aktarılır. Aynı zamanda her gece yine aynı bilgiler otomatik olarak merkezi bilgi toplama bilgisayarına bir modem ve telefon hattı vasıtası ile gönderilir. Tüm bu bilgiler bir rapor şeklinde düzenli olarak faturalar ile birlikte her hafta müşteriye ulaştırılır.

Taşıt kontrol ünitesi, taşıtınızda sadece arka sinyale (enerji için) ve km. saatine (bilgi için) bağlı olup, kesinlikle taşıtınızın performansını ve kilometresini etkilemez.

Satış

Satış temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyip size özel çözüm paketleri sunmaktadırlar.

Sercan HANÇER (Kurumsal Filo Akaryakıt Bölge Müdürü)
İletişim:+90 (507) 400 02 74
E-Posta: [email protected]

Ferit KAYA (Satış Destek Müdürü)
İletişim:+90 (507) 400 02 72
E-Posta:[email protected]

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi