SEKTÖRLER

Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme

Faaliyet Alanları

Gayrimenkul

Mustafa Modoğlu Holding gerçekleştirdiği "Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları" ile gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmaktadır.

Mustafa Modoğlu Holding bünyesinde yer alan "Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları (GYO)" holdingin stratejik iş alanlarından biridir. Holding, gayrimenkul yatırım ve kiralama sektöründeki bilgi ve deneyimini kullanarak, bu alanda sürekli yatırım yapmakta ve değer katacak yatırımlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratan projeleriyle kısa sürede sektörün en önemli aktörlerinden biri konumuna gelen Mustafa Modoğlu Holding'e bağlı GYO Grubu, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek gayrimenkul sektöründe fark yaratacak projelere imza atmaya ve sektör de güçlü ortaklıklar ile projeler üretmeye devam edecektir.

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi