SEKTÖRLER

İnşaat

Faaliyet Alanları

İnşaat

Mustafa Modoğlu Holding inşaat sektöründe gerçekleştirmekte olduğu tüm projelerde müşterilerinin, toplumun ve çevrenin faydasını gözeterek hareket etmektedir. Bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde sosyal ve ekonomik olarak iyileşmeyi sağlamış olan holding, devam eden projelerinde ve imza atacağı yeni işlerde de kalitesini pozitif bir ivme ile daimi olarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

200.000m2 İnşaat
720Konut
42İşyeri

Mustafa Modoğlu Holding, inşaat sektöründe gerçekleştirdiği, devlet, ihale, taahhüt ve özel tüm inşaat işlerinde müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit etmekte ve karşılamaktadır. Yarım yüzyıla yaklaşan tecrübesi ile Modoğlu Holding, kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerinden vazgeçmeyerek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllar süren deneyimin kazandırdığı tecrübesi yeni teknolojiler ile harmanlamakta olan Modoğlu Holding, hem geleneksel değerleri korumakta hem de modern yaşam alanları oluşturmaktadır.

İnşaat sektöründe yüzlerce kişiyi istihdam etmekte olan holding, ülke sermayesine de ciddi miktarda katkı sağlamaktadır. Yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan holding, satış sonrasında da müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Alanında uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olmakla birlikte, hem satış öncesi hem de satış sonrası desteği ile müşterilerine kusursuz bir hizmet tecrübesi yaşatmaktadır.

İçinde yer aldığı her sektörde mükemmeli hedeflemekte olan Mustafa Modoğlu Holding, inşaat sektöründeki büyümesine de emin adımlarla devam etmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde başarılı sonuçlara imza atmış olan Holding, ilerleyen dönemlerde isminin verdiği güvence ile müşterilerine en doğru hizmeti sunmaya devam edecektir.

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi