SEKTÖRLER

Lojistik

Faaliyet Alanları

Lojistik

Modoğlu Holding yakıt sistemleri alanında müşterilerine hızlı ve pratik akaryakıt ikmali yapma kolaylığı sunmaktadır. Çözüm ortaklarının hayatını kolaylaştırmakta olan Modoğlu Holding tarafından sunulan akaryakıt ürün kalitesi ise dağıtım firmaları ve Modoğlu güvencesi altındadır. Modoğlu Holding akaryakıtın rafineriden çıkıp, aracınızın deposuna ulaşıncaya kadar olan süreçlerinde size tamamen kusursuz bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

81İLE TESLİMAT
25TANKERLİK FİLO

Mustafa Modoğlu Holding, herhangi bir başlangıç ​​noktasından herhangi bir nihai teslimat noktasına, Türkiye ve küresel ölçekte uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerini tüm servisleriyle birlikte sunmaktadır.

Gelen ve giden uçlarda gümrükleme ile geleneksel yük taşımacılığını koordine ederek, tüm lojistik zincirindeki arayüzleri ve nakliyeyi organize ederek, malların nakliyesinden depolanmasına, dağıtım ve teslimatına kadar, verimli ve profesyonel hizmetler sunarak gerçek bir kapıdan kapıya ticari lojistik hizmet deneyimi sumaktadır.

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi