SEKTÖRLER

Akaryakıt

Faaliyet Alanları

Akaryakıt

Mustafa Modoğlu Holding, akaryakıt sektöründe vermekte olduğu kusursuz hizmet ile gelişimine devam etmektedir.
Modoğlu Holding’in akaryakıt sektöründe sunduğu ürün kalitesi bayisi olduğu dağıtım firmaları ve Modoğlu güvencesi altındadır.
Holding bünyesinde yer alan akaryakit istasyonlarında 7 gün ve 24 saat sunulan hizmetler ile fark yaratılmaktadır.
Tüm bu hizmetler, Modoğlu Holding'in akaryakıt sektöründe en çok tercih edilen kuruluşlardan birisi olmasını sağlamıştır.

12İSTASYON
7MİLYON TON HACİM
180.000ARACA HİZMET

Mustafa Modoğlu Holding’in sunmakta olduğu hizmetin kalitesi pek çok etmene bağlıdır. Bu etmenlerin arasında akaryakıt kalitesi, teknik destek, iyi, hızlı ve kusursuz hizmetler yer almaktadır. Holding bünyesinde yer alan akaryakıt istasyonlarında 7 gün ve 24 saat sunulan hizmetler ile fark yaratmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde dört çeşit akaryakıt, market, Automatic Sistemi, yağ değişimi, mescit ve otomatik yıkama yer bulmaktadır. Tüm bu hizmetler, Modoğlu Holding’in akaryakıt sektöründe en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olmasını sağlamaktadır.

Akaryakıt kalitesi otomobillerin kullanımı ve ömrü açısından son derece önemlidir. Mustafa Modoğlu Holding’in dağıtım firmaları güvencesi altında sunmakta olduğu yakıtın kalitesi, müşterilerin otomobillerini tam randımanda kullanabilmelerini sağlamaktadır. Akaryakıt istasyonlarında görev almakta olan profesyonel ekip ise sundukları hizmet kalitesi ile müşterilerin kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamalarına yardımcı olur.

Hizmet vermekte olduğu tüm sektörlerde hız, pratiklik ve kolaylık sunmayı kendisine amaç edinen Mustafa Modoğlu Holding, akaryakıt sektöründeki büyümesine de tüm hızıyla devam etmektedir. Yüzlerce kişiye sağladığı istihdam ile ülke sermayesine de katkıda bulunmakta olan Mustafa Modoğlu Holding, akaryakıt sektöründeki hizmeti, gelişen teknoloji ve alanında uzman ekibi ile her gün bir adım öteye getirmeyi hedeflemektedir.


Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi