SEKTÖRLER

Ticari Akaryakıt

Faaliyet Alanları

Ticari Akaryakıt

Mustafa Modoğlu Holding yakıt sistemleri alanında müşterilerine hızlı ve pratik akaryakıt ikmali yapma kolaylığı sunmaktadır. Çözüm ortaklarının hayatını kolaylaştırmakta olan Mustafa Modoğlu Holding tarafından sunulan akaryakıt ürün kalitesi ise dağıtım firmaları ve Modoğlu güvencesi altındadır. Mustafa Modoğlu Holding akaryakıtın rafineriden çıkıp, aracınızın deposuna ulaşıncaya kadar olan süreçlerinde size tamamen kusursuz bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Bu hizmet kalitesinin içerisinde Modoğlu güvencesinde akaryakıt, teknik destek, hızlı hizmet, şirket nakliyesi, alternatif finans çözümleri ve diğer Mustafa Modoğlu Holding ayrıcalıkları yer almaktadır.

300.000TON YILLIK HACİM
35SAHA PERSONELİ
Mopet Akaryakıt A.Ş
Modoğlu Holding bünyesinde distribütörlüğü bulunan tüm akaryakıt dağıtım şirketlerinin Türkiye geneli akaryakıt depo terminallerini kullanmak suretiyle, Türkiye'nin bütün illerinde müşterilerine kendi lojistik ağı ile akaryakıt tedariğini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

Modoğlu Enerji A.$.
Modoğlu Holding bünyesinde distribütörlüğü bulunan tüm akaryakıt dağıtım şirketlerinin Türkiye geneli akaryakıt depo terminallerini kullanmak suretiyle, Türkiye'nin bütün illerinde müşterilerine kendi lojistik ağı ile akaryakıt tedariğini gerçekleştirerek hizmet vermektedir.
Mustafa Modoğlu Holding yakıt sistemlerinin müşterileri için çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Hızlı ve pratik yakıt ikmali ile zamandan tasarruf edilmesini sağlayan bu sistem, aynı zamanda akaryakıt giderleri üzerinde tam kontrol sağlamaktadır. Akaryakıt Filo Yönetim Sistemi`nin içerdiği raporlama sistemi ile müşterilerine ne zaman ne kadar yakıt alındığı, haftalık ne kadar yakıt tüketildiği ve kaç kilometre yol yapıldığı gibi bilgileri de vermekte olan şirketimiz, harcamalara daha hakim olmanıza yardımcı olmakta ve size muhasebe kolaylığı sağlamaktadır. Avantajlarla dolu olan bu sistem, Türkiye’de geniş hizmet ağı ile her gününüzde size destek olmak üzere hazırdır.

Mustafa Modoğlu Holding, sektör içinde uzun yıllarda edinmiş olduğu tecrübesini müşterilerine yüksek standartta hizmet vermek için kullanmaktadır. Tecrübenin yanı sıra teknolojik yeniliklerden de yararlanmakta olan holding, alanında uzman profesyonel ekibinin de katkısıyla çözüm ortaklarına kusursuz hizmet kalitesi yaşatmakta ve bu esnada doğanın ve toplumun faydasına olan projelere imza atmaktadır.


Neler Yapıyoruz?

Mustafa Modoğlu Holding akaryakıt istasyonlu ve ticari endüstriyel satışlar yetkili bayisidir. Ürünlerimiz dağıtıcı firma ve Mustafa Modoğlu Holding güvencesi ve kalitesi altındadır.

Tüm Türkiye Akaryakıt depolama tesislerinden müşterilerimize ürünlerinin naklini kendi ADR sistemli araç filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. Akaryakıtın kalitesi, rafineriden aracınızın deposuna ulaşıncaya kadar tamamen Mustafa Modoğlu Holding güvencesindedir.

Müşterilerimize kaliteli ürün, alternatif finans çözümleriyle, teknik destek, iyi ve hızlı hizmet, şirket nakliyesi ve diğer ayrıcalıklara holding güvencesi ile beraber hizmet vermekteyiz.

Sizlere yüksek standartta hizmet vermeyi, profesyonel bir şirket olmamızın bize kazandırdığı deneyimi en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

İkmal

Mustafa Modoğlu Holding olarak akaryakıtlarını yeni sistem tankerlerimizle zamanında ve en güvenilir şekilde tarafınıza ulaştırmaktadır. İkmal özellikleri;

  • ADR donanımlı tankerler ile,
  • İşinde profesyonel ve eğitimli şoförlerimiz ile,
  • Akaryakıtın depodan çıkışı ve firmanıza aktarımı saatli ve mühürlü bir şekilde,
  • Tarafınıza güvenli ve en hızlı şekilde ikmal yapılmaktadır.


Satış

Satış temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyip size özel çözüm paketleri sunmaktadırlar.

Seyfettin TETİK ( Ticari Akaryakıt Satış Müdürü )
Tel : +90 (507) 400 02 71
E-Posta : [email protected]

Can ÖZDEMİR ( Marmara Bölge Müdürü )
Tel : 0507 400 02 67
E-Posta : [email protected]

Alper YILDIZOĞULLARI ( Akdeniz Bölge Müdürü )
Tel : 0507 400 02 62
E-Posta : [email protected]

Süleyman ÇAKIR ( Ege Bölge Müdürü )
Tel : 0542 255 59 24
E-Posta : [email protected]

Ferit KAYA ( Satış Destek Müdürü)
Tel : 0507 400 02 72
E-Posta : [email protected]

Sektörler
İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi