KURUMSAL

İlkelerimiz

Felsefemiz ve İlkelerimiz
0101

Empati

Müşterilerimizi ilk sıraya koyuyoruz. Grup şirketlerimizin tümünde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını basit bir şekilde anlamaya ve karşılamaya odaklanarak, mükemmel müşteri hizmeti deneyimi sunmayı hedefleriz.

0202

Ekonomi

Vizyonumuzu ve hedeflerimizi takip ederek, hız, yenilikçilik ve seçtiğimiz tüm ticari faaliyetlerde sürdürülebilir ve kârlı büyüme hedeflerini amaçlarız.

0303

Saygı ve Dürüstlük

Holding çalışanlarımız, müşterilerimize ve tedarikçilerimize saygıyla yaklaşır. Yaptığımız her eylemde dürüstlük ve adalet göstererek en yüksek etik standartları kullanır, taahhütleri ve sözlerimizi yerine getiririz.

0404

Çeviklik

Geleceğimizin hız ve esnekliğe bağlı olduğuna inanıyoruz. Hızla değişen ihtiyaçlara becerikli bir şekilde yanıt vermenin, başarıya giden tek yol olduğuna inanıyoruz.

0505

Sosyal Sorumluluk

Her yıl kârımızın bir yüzdesini hayır kurumlarına ve vakıflara bağışlayarak, pozitif bir fark yaratmayı ve sosyal alanlarda da sorumluluk almayı amaçlıyoruz.

0606

Güvenlik ve Riskler

Çevresel ve operasyonel riskleri yönetmek için, sistematik bir yaklaşım benimsiyoruz. İş faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz etkileri en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmenin yollarını aramayı amaçlıyoruz.

0707

Temiz Çevre

Dünyanın bizim olmadığını, gelecek nesillerin emaneti olduğunu biliyor ve tüm süreçlerimizde doğaya ve çevreye nasıl faydalı olabiliriz sorusuna sadık kalarak, bu doğrultuda politikalar üretiyoruz.

0808

İletişim

Paydaşlarımızla iki yönlü iletişimin önemini, ticari güvenden ödün vermeden dürüst-sorumlu bir şekilde dinlemenin önemini biliyor ve dialoglarımızı bu kriterler doğrultusunda kuruyoruz.

İlgili Sayfalar Holding Hakkında Başkanın Mesajı Yönetim Kurulu Grup Şirketleri İlkelerimiz Kurumsal Galeri Akaryakıt Ticari Akaryakıt Filo Yakıt Sistemi Enerji Otomotiv İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Lojistik IK Politikası Kariyer Fırsatları Sürdürülebilirlik Haberler Kullanım Koşulları Aydınlatma Metni Grup Şirketleri İletişim Bilgileri

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Genellikle bir saat içinde yanıtlıyor

Merkezi Satış İletişim Merkezi
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi
×
Sohbet Başlat İletişim Merkezi